Szamba betonowe

Szamba betonowe
1 vote, 5.00 avg. rating (86% score)

szamba-betonowe-1W miejscach, w których nie ma kanalizacji inwestor staje przed dylematem, w jaki sposób odprowadzać nieczystości stałe i płynne. Rozwiązania są dwa: można zdecydować się na tradycyjne szambo lub też, podążając za modą wybrać ekologiczną, domową oczyszczalnię ścieków.

Szamba betonowe charakteryzują się przede wszystkim niską ceną zakupu. Również montaż nie nastręcza zbyt wielu problemów i czasu. Rozwiązanie to jest trwałe i skutecznie chroni przed przedostaniem się do otoczenia zanieczyszczeń. Jedynym obowiązkiem jest opróżnianie zbiornika po jego napełnieniu.
Oczyszczalnie ekologiczne natomiast są zdecydowanie droższe niż szamba. Także sposób ich budowy jest dużo bardziej skomplikowany. Konieczne jest stworzenie kilku warstw materiałów, pełniących funkcję filtrów. Należy też pamiętać, że eksploatacja takiej oczyszczalnie również wymaga wywożenia od czasu osadów oraz zakupu specjalnych preparatów.
Wybór oczywiście zależy od indywidualnych preferencji oraz dostępnych środków finansowych.

Posted by:

admin

Related articles

Tagi: Fotoprzekaźnik Sick, żwir siany ostrów, firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa, pantomograf Gliwice, Minikoparka Gorlice, Wiedzopedia, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, rodogosz ogrody, baront schody, balayage kraków, orienteering miejski na imprezę integracyjną

Back to Top